Lustra led Horoz CONTES-56 Black
HorozCod produs: 390518În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 390518
Descriere
Soclu: SMD
Temperatura culoare: 3CCT
Tensiune: 220 - 240 V
Dimensiuni: 650 x 120 mm
Gradul de protecţie: IP20
Complectaţie: telecomandă
Durata medie de viaţă: 30000 h
Flux luminos: 3920 lm
Caracteristici - Lustra led Horoz CONTES-56 Black
Caracteristici generale
  • Tip:de tavan
  • Stil:high-tech
  • Tipul becului:LED
  • Puterea becului maxima:56 W