Aparat de sudat KraftTool KT200MMA+TIG
KraftToolCod produs: 29767În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 29767
Caracteristici - Aparat de sudat KraftTool KT200MMA+TIG
Caracteristici generale
  • Tip:cu invertor
  • Tip de sudura:MMA
  • Consum de energie:6500 W
  • Curent de sudare:200 A
  • Tensiune:230 V
  • Diametrul electrodului de sudare:1.6 - 4 mm