Invertor de tensiune EnerGenie EG-PWC500-01
EnerGenieCod produs: 300981Stoc epuizat
Preț749 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 300981
Descriere
Intrare: 10-16 VDC (direct acumulator)
Ieșire: 230 VAC +/- 10% la 50 Hz (+/-3 Hz), undă sinusoidală modificată
Putere de ieșire: 500 W putere continuă (putere de vârf 1000 W)
Siguranță: 35 A x 2 buc (priză externă)
Putere de ieșire USB: 5 V / 2,1 A
Temperatura de functionare recomandata: +0...+40 °C
Material: aluminiu si plastic
Cablu: terminale inelare de 80 cm (6 mm2), terminal 30A
Caracteristici - Invertor de tensiune EnerGenie EG-PWC500-01
Caracteristici generale
  • Tensiune de intrare:16 V
  • Tensiune de iesire:230 V
  • Putere nominala:500 W
  • Putere maxima:1000 W
  • Culoare:verde , gri
  • Inaltime:180 mm
  • Latime:120 mm
  • Adancime:63 mm