Masina de gaurit Interskol DU-16/1000EP
InterskolCod produs: 82466Stoc epuizat
ATENȚIE
Cod produs: 82466
Descriere
Caracteristici - Masina de gaurit Interskol DU-16/1000EP
Caracteristici generale
  • Tip:cu percuție
  • Putere:1000 W
  • Tip mandrina:cu cheie
  • Tip alimentare:rețea
  • Diametrul mandrinei:13 mm
  • Turatia in gol:2500 rot/min
  • Diametrul gaurii in otel:16 mm
  • Diametrul gaurii in beton:20 mm
  • Diametrul gaurii in lemn:40 mm