Incarcator pentru scule electrice Hitachi-HiKOKI UC18YSL3WJZ
Hitachi-HiKOKICod produs: 311530În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 311530
Caracteristici - Incarcator pentru scule electrice Hitachi-HiKOKI UC18YSL3WJZ
Caracteristici generale
  • Conectare:Slider
  • Numar in set:1
  • Tensiune:14.4 V, 18 V
  • Numar porturi:1
  • Material:plastic
  • Culoare:negru
Acumulator
  • Tip:Li-Ion
  • Conectare:Slider
  • Numar in set:2
  • Tensiune:18 V, 36 V