Grill electric Gorenje GCG2000SD
GorenjeCod produs: 392446În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392446
Caracteristici - Grill electric Gorenje GCG2000SD
Caracteristici generale
  • Putere:2000 W
  • Tip control:mecanic
  • Dimensiuni suprafața gătire:290x230 mm
  • Culoare:negru
Carcasa
  • Materialul carcasei:oțel inoxidabil , plastic
  • Înălţime:160 mm
  • Lăţime:350 mm
  • Adâncime:340 mm