Generator electric de curent Total TP450001
TotalCod produs: 224906În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 224906
Caracteristici - Generator electric de curent Total TP450001
Caracteristici generale
  • Tip motor:4T
  • Combustibil:motorină
  • Putere activa:4500 W
  • Putere maxima:5000 W
  • Putere motor:9 C.P.
  • Volum motor:418 cm3
  • Tensiune:220 V