Generator electric de curent Total TP165006
TotalCod produs: 224882În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 224882
Caracteristici - Generator electric de curent Total TP165006
Caracteristici generale
  • Tip motor:4T
  • Combustibil:benzină
  • Pornire:Electrica , manual
  • Putere activa:5000 W
  • Putere maxima:6500 W
  • Putere motor:15 C.P.
  • Volum motor:420 cm3
  • Tensiune:230 V