Generator electric de curent JDP JDP2500-LHE
JDPCod produs: 242202În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 242202
Caracteristici - Generator electric de curent JDP JDP2500-LHE
Caracteristici generale
  • Tip motor:4T
  • Combustibil:motorină
  • Pornire:Electrica , manual
  • Numar de cilindri:1
  • Putere activa:2500 W
  • Putere maxima:2800 W
  • Volum motor:211 cm3
  • Tensiune:220 V