Friteuza cu aer cald Gorenje AF2700BP
GorenjeCod produs: 369049În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 369049
Caracteristici - Friteuza cu aer cald Gorenje AF2700BP
Caracteristici generale
  • Putere:2700 W
  • Volumul bol:9 l
  • Tip control:electronic
  • Adițional:timer , acoperire antiaderent
Carcasă
  • Material:oțel inoxidabil , plastic
  • Înălțime:325 mm
  • Lățime:420 mm
  • Adâncime:400 mm