Ciocan rotopercutor Fixtec FRH80001
FixtecCod produs: 20431În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 20431
Caracteristici - Ciocan rotopercutor Fixtec FRH80001
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Putere:800 W
  • Turația la mersul în gol:900
  • Tip alimintare:priză
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4000 bpm
  • Energia de impact:3 j
  • Diametru max. găurire beton:26 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:30 mm