Ciocan rotopercutor Fixtec FRH18001
FixtecCod produs: 20434Stoc epuizat
ATENȚIE
Cod produs: 20434
Caracteristici - Ciocan rotopercutor Fixtec FRH18001
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Putere:1800 W
  • Turația la mersul în gol:850
  • Tip alimintare:priză
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4300 bpm
  • Energia de impact:6 j
  • Diametru max. găurire beton:36 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:42 mm