Fierastrau sabie Trotec PRCS10850
TrotecCod produs: 178080În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 178080
Caracteristici - Fierastrau sabie Trotec PRCS10850
Caracteristici generale
  • Putere:850 W
  • Turația in gol:2800 rot/min
  • Lungime cursa:28 mm
  • Adâncime de tăiere în metal:8 mm
  • Adâncime de tăiere în lemn:160 mm