Fierastrau sabie Total TRSLI2108
TotalCod produs: 346961În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 346961
Descriere
Acumulatorul nu este inclus în set.
Caracteristici - Fierastrau sabie Total TRSLI2108
Caracteristici generale
  • Adâncime de tăiere în metal:12 mm
  • Adâncime de tăiere în lemn:210 mm
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tensiune:20 V