Fierastrau sabie Pit PSA20H-115A/1
PitCod produs: 156528În stoc
Preț929 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 156528
Caracteristici - Fierastrau sabie Pit PSA20H-115A/1
Caracteristici generale
  • Turația in gol:2700 rot/min
  • Lungime cursa:22 mm
  • Adâncime de tăiere în metal:6 mm
  • Adâncime de tăiere în lemn:115 mm
  • Tip alimentare:acumulator
  • Tip acumulator:Li-ion
  • Tensiune:20 V