Fierastrau sabie Pit PSA1200-C1
PitCod produs: 393225În stoc
Preț869 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 393225
Caracteristici - Fierastrau sabie Pit PSA1200-C1
Caracteristici generale
  • Putere:1200 W
  • Turația in gol:2500 rot/min
  • Lungime cursa:25.4 mm
  • Adâncime de tăiere în metal:10 mm
  • Adâncime de tăiere în lemn:150 mm