Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-D1
PitCod produs: 393672În stoc
Preț809 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 393672
Caracteristici - Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-D1
Caracteristici generale
  • Putere:1600 W
  • Lungime lamă:405 mm
  • Viteza lanțului:13.5 m/sec
  • Pasul lanțului:3/8 "
  • Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm