Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C6
PitCod produs: 393668În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 393668
Caracteristici - Fierastrau electric cu lant Pit PKE405-C6
Caracteristici generale
  • Putere:2000 W
  • Lungime lamă:405 mm
  • Viteza lanțului:15 m/sec
  • Pasul lanțului:3/8 "
  • Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm