Fierastrau circular stationar INGCO BM2S180017 1800W 255*25.4mm
INGCOCod produs: 265410În stoc
ATENȚIE
  • Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului Fierastrau circular stationar INGCO BM2S180017 1800W 255*25.4mm este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Cod produs: 265410
Caracteristici - Fierastrau circular stationar INGCO BM2S180017 1800W 255*25.4mm
Caracteristici generale
  • Putere:1800 W
  • Turația in gol:5300 rot/min
  • Diametrul ext. al discului:255 mm
  • Diametru interior a discului:25.4 mm
  • Adâncime de tăiere (90°):89 mm