Fierastrau circular stationar DYLLU DTCW1512001
DYLLUCod produs: 384870În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 384870
Caracteristici - Fierastrau circular stationar DYLLU DTCW1512001
Caracteristici generale
  • Putere:1200 W
  • Turația in gol:5300 rot/min
  • Diametrul ext. al discului:185 mm
  • Diametru interior a discului:20 mm
  • Adâncime de tăiere (45°):45 mm
  • Adâncime de tăiere (90°):65 mm