Fierastrau circular INGCO CSLI18513
INGCOCod produs: 338019În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 338019
Caracteristici - Fierastrau circular INGCO CSLI18513
Caracteristici generale
  • Turația in gol:4800 rot/min
  • Tip alimentare:acumulator
  • Adâncimea de tăiere la 45°:45 mm
  • Adâncimea de tăiere la 90°:65 mm
  • Diametrul discului:185 mm