Fierastrau circular INGCO CSLI1652
INGCOCod produs: 305583În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 305583
Descriere
Acumulatorul si incarcatorul nu sunt incluse in pret!!!
Caracteristici - Fierastrau circular INGCO CSLI1652
Caracteristici generale
  • Turația in gol:5200 rot/min
  • Tip alimentare:acumulator
  • Adâncimea de tăiere la 45°:42 mm
  • Adâncimea de tăiere la 90°:55 mm
  • Diametrul discului:165 mm