Fierastrau circular EDON CS-235/2350
EDONCod produs: 393451În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 393451
Caracteristici - Fierastrau circular EDON CS-235/2350
Caracteristici generale
  • Putere:2350 W
  • Turația in gol:5300 rot/min
  • Tip alimentare:rețea
  • Adâncimea de tăiere la 45°:43 mm
  • Adâncimea de tăiere la 90°:65 mm
  • Diametrul discului:235 mm
  • Diametru interior a discului:30 mm