Fierastrau circular EDON CS-185/1650
EDONCod produs: 393449În stoc
Preț809 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 393449
Caracteristici - Fierastrau circular EDON CS-185/1650
Caracteristici generale
  • Putere:1300 W
  • Turația in gol:5800 rot/min
  • Tip alimentare:rețea
  • Adâncimea de tăiere la 45°:42 mm
  • Adâncimea de tăiere la 90°:60 mm
  • Diametrul discului:185 mm