Fier de calcat Gorenje SIH2800BF
GorenjeCod produs: 297710În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 297710
Caracteristici - Fier de calcat Gorenje SIH2800BF
Caracteristici generale
  • Putere consumată:2800 W
  • Volum:350 ml
  • Debit de abur:35 g / min
  • Jet de abur:100 g / min
  • Lungimea cablului:2.5 m
  • Material talpă:ceramică
  • Culoare:roșu
  • Înălțime:150 mm
  • Lățime:128 mm
  • Adâncime:320 mm