Fier de calcat Gorenje SIH1800TQC
GorenjeCod produs: 136999În stoc
Preț444 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 136999
Caracteristici - Fier de calcat Gorenje SIH1800TQC
Caracteristici generale
  • Putere consumată:1800 W
  • Volum:250 ml
  • Debit de abur:25 g / min
  • Jet de abur:80 g / min
  • Lungimea cablului:1.8 m
  • Material talpă:ceramică
  • Culoare:verde , alb
  • Înălțime:136 mm
  • Lățime:111 mm
  • Adâncime:270 mm