Disc de taiere INGCO MCD11011525 set 25 buc.
INGCOCod produs: 265206În stoc
Preț269 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 265206
Descriere
Grosime: 1.0 mm
Diametru: 115 mm
Caracteristici - Disc de taiere INGCO MCD11011525 set 25 buc.
CARACTERISTICI
  • Brand:INGCO
  • Destinație:pentru metal
  • Model:MCD11011525
  • Diametrul gaurii de prindere:22.2 mm