Disc de taiere INGCO DMD011301
INGCOCod produs: 265178În stoc
Preț213 Lei
ATENȚIE
Disc de taiere INGCO DMD011301
Disc de taiere INGCO DMD011301
Cod produs: 265178
Descriere
Diametru: 130 mm
Grosimea discului: 1.6 mm
Caracteristici - Disc de taiere INGCO DMD011301
CARACTERISTICI
  • Brand:INGCO
  • Destinație:pentru beton
  • Model:DMD011301
  • Diametrul gaurii de prindere:20 mm