Disc de taiere INGCO TSB3235100
INGCOCod produs: 353043În stoc
Preț409 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 353043
Descriere
Diametru: 235 mm (9-1/4")
Număr dinți: 100T
Arbore: 30 mm (1-1/6")
Inele de reducție incluse: 16 mm (5/8") și 25.4 mm (1")