Corp de iluminat Dekora CER INSTELAT (2639506DL)
DekoraCod produs: 289791În stoc
Preț369 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 289791
Caracteristici - Corp de iluminat Dekora CER INSTELAT (2639506DL)
CARACTERISTICI
  • Model:CER INSTELAT
  • Culoare:Alb
  • Brand:Dekora
  • Soclu:LED
  • Puterea:36 W
  • Tensiune:220 – 240 V
  • Dimensiuni (L x W x H x Ø):395 mm