Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22B
PitCod produs: 392986În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 392986
Descriere
Acumulatorul și încărcătorul se achiziționează separat!
Caracteristici - Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22B
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Tensiune:20 V
  • Tip alimintare:acumulator
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4700 bpm
  • Energia de impact:1.8 j
  • Diametru max. găurire beton:22 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:24 mm