Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22A/1
PitCod produs: 156444În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 156444
Caracteristici - Ciocan rotopercutor Pit PBH20H-22A/1
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Tensiune:20 V
  • Turația la mersul în gol:1150
  • Tip alimintare:acumulator
  • Capacitatea bateriei:4 Ah
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:5000 bpm
  • Energia de impact:1.5 j
  • Diametru max. găurire beton:24 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:24 mm