Ciocan rotopercutor INGCO RH150028
INGCOCod produs: 115919În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 115919
Caracteristici - Ciocan rotopercutor INGCO RH150028
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Putere:1500 W
  • Tensiune:230 V
  • Turația la mersul în gol:850
  • Tip alimintare:priză
  • Numărul de viteze:3
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4400 bpm
  • Energia de impact:5.5 j
  • Diametru max. găurire beton:32 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:40 mm