Ciocan rotopercutor AEG BBH18BL-0
AEGCod produs: 151306În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 151306
Caracteristici - Ciocan rotopercutor AEG BBH18BL-0
Caracteristici generale
  • Tip:ciocan rotopercutor
  • Tensiune:18 V
  • Turația la mersul în gol:1400
  • Tip alimintare:acumulator
  • Tip mandrina:SDS Plus
  • Frecvența de percuție:4800 bpm
  • Energia de impact:2.5 j
  • Diametru max. găurire beton:26 mm
  • Diametru max. găurire oţel:13 mm
  • Diametru max. găurire lemn:30 mm