Blender Ardesto HBG-1000WHCHC
ArdestoCod produs: 369139În stoc
Preț899 Lei
ATENȚIE
Blender Ardesto HBG-1000WHCHC
Blender Ardesto HBG-1000WHCHC
Cod produs: 369139
Caracteristici - Blender Ardesto HBG-1000WHCHC
Caracteristici generale
  • Tip:de mână
  • Putere:1000 W
  • Număr de viteze:5
  • Capacitate bol:0.6 l
  • Culoare:negru
Caracteristici suplimentare
  • Tip control:butoane
  • Funcții:tocator , zdrobire gheață
  • Adițional:pahar de masurare , Tel pentru bătut
Dimensiuni si aspect
  • Material carcasa:plastic
  • Material vas:plastic
  • Material picior:oțel inoxidabil
  • Material lame:oțel inoxidabil
  • Înălțime:250 mm
  • Adâncime:130 mm
  • Lățime:250 mm