Aparat de sudat Powermat PM-IMG-230T
PowermatCod produs: 213792În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 213792
Descriere
Ciclu de lucru curent de sudare 100%: (MIG / MAG – 180A)
Ciclu de lucru curent de sudare 100%: (TIG / MMA – 143A)
Ciclu de lucru curent de sudare 60%: (MIG / MAG – 230A)
Ciclu de lucru curent de sudare 60%: (TIG / MMA – 180A)
Bobine de sârmă suportate: max.5 kg
Alimentator de sârmă: 2 – role (intern)
Diametrul exterior al rolei de alimentare: 30 mm
Diametrul interior al rolei de alimentare: 10 mm (indentat)
Grosime rola de alimentare: 10 mm
Caracteristici - Aparat de sudat Powermat PM-IMG-230T
Caracteristici generale
  • Tip:cu invertor
  • Tip de sudura:MIG/MAG/MMA/TIG , FCAW
  • Curent de sudare:20-230 A
  • Tensiune:230 V