Aparat de sudat DYLLU DTWD32001
DYLLUCod produs: 352924În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 352924
Descriere
Tehnologie: IGBT inverter
Tensiune de intrare: 1~220-240V
Frecvență: 50/60Hz
Ciclu de funcționare: 200A @ 60%
Tensiune fără sarcină: 76.8V
Curent maxim de ieșire: 200A
Diametru electrod compatibil: 1.6–4.0 mm