Aparat de sudat DAEWOO DAMINI160IT 160A
DAEWOOCod produs: 321185În stoc
ATENȚIE
  • Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului Aparat de sudat DAEWOO DAMINI160IT 160A este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Cod produs: 321185
Caracteristici - Aparat de sudat DAEWOO DAMINI160IT 160A
Caracteristici generale
  • Tip:cu invertor
  • Consum de energie:6000 W
  • Curent de sudare:160 A
  • Tensiune:220 V
  • Diametrul electrodului de sudare:1.6 - 4 mm