Aparat de sudat DAEWOO DAMINI120IT 120A
DAEWOOCod produs: 321181În stoc
ATENȚIE
  • Disponibilitatea, prețul si caracteristicile produsului Aparat de sudat DAEWOO DAMINI120IT 120A este necesar să le verificați la consultanții companiei Bigshop.md.
Cod produs: 321181
Caracteristici - Aparat de sudat DAEWOO DAMINI120IT 120A
Caracteristici generale
  • Tip:cu invertor
  • Consum de energie:4500 W
  • Tensiune:220 V
  • Diametrul electrodului de sudare:1.6 - 3.2 mm