Posturi Vacante

Creați o carieră de succes cuBigShop

Magazinul nostru online este astăzi considerat cel mai popular magazin din Moldova. Vindem mai mult de 500 mii de produse diferite. Aici veți găsi aparate electronice, produse sportive și pentru copii, produse de uz casnic și multe altele. Nu numai că vindem bunuri, dar oferim și cumpărătorului informații complete despre ele. Magazinul nostru oferă clienților cea mai largă gamă, prețuri rezonabile și servicii excelente.

Mai multa informatie despre compania noastra puteti afla aici:  DESPRE NOI

Toți cei care vor să găsească un loc de muncă bun si interesant sunt invitați să facă parte din echipa noastră prietenoasă. Căutăm oameni activi care sunt interesați de creșterea profesională.

Ce noi oferim:

-lucru interesant într-o echipă prietenoasă;

-venituri decente;

-programul de lucru confortabil;

-angajare oficială;

-instruire gratuită;

-posibilitate de crestere in carieră.

Posturi Vacante:

Content Manager

Responsabilitati:
- Scrierea corecta, fara greseli gramaticale, a textelor, si descrierea produselor pe site;
- Adaugarea produselor noi pe site;
- Cautarea informatiilor despre produse pe internet;
Cerinte:
- Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa;
- Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.
- Indemanarea de a gasi rapid informatii pe internet;
- Cunoasterea Photoshop:
Oferim:
- Conditii de munca intr-un colectiv tinar si ambitios;
- Angajare oficiala;

Operator Call centru

- Preluarea apelurilor telefonice;
- Deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat
Cerinte:
- Să aibă studii superioare;
- Să cunoască limba română și rusă bine;
- Să ii placă să comunice cu oamenii;
- experienţa în vânzări - constituie un avantaj..
Oferim:
- Training pentru început;
- Salariu decent;
- Posibilitatea de a câștiga bonusuri suplimentare;
- Angajare oficială;

Copywriter

Cerinte:
- Abilitati de scriere fluenta si vorbire in limba Romana, Rusa;
- Sa fiti o persoana creativa și originala la redactarea conținutului;
- Sa fiti o persoană organizată și atentă la detalii;
- Cunoștințe minime de SEO;
- Utilizarea la nivel avansat a rețelele sociale și pachetul Microsoft Office (PowerPoint, Excel);
Oferim:

Sofer expeditor

Cerinte:
- Permis de conducere B,C
- Cunoasterea limbilor Romana si Rusa
- Experienta in domeniu

-Obligatoriu de cunoscut orasul
- Virsta 25-35 ani
Oferim:

Toate categoriile